Maszyny czyszczące Viper dla najbardziej wymagających

Viper to producent specjalistycznych maszyn czyszczących znajdujących zastosowanie w sprzątaniu biur, magazynów, lokali usługowych czy obiektów handlowych i przemysłowych. Odkurzacze, szorowarki, polerki czy zamiatarki Viper łączą doskonałe parametry techniczne i wysoki komfort obsługi, jednocześnie zapewniając operatorowi znaczną wydajność sprzątania.

Przegląd profesjonalnego sprzętu czyszczącego Viper

Urządzenia marki Viper z łatwością radzą sobie z kompleksowym sprzątaniem wszystkich rodzajów nawierzchni – drewnianych parkietów, paneli podłogowych, posadzek epoksydowych i betonowych, dywanów, a także wykładzin PCV. Rozbudowany asortyment firmy umożliwia efektywne sprzątanie na sucho i mokro, a także zamiatanie i polerowanie. Sprawdź przegląd sprzętu czyszczącego marki Viper.

Odkurzacz biurowy Viper DSU 15 HEPA

Ten kompaktowy, mobilny i wydajny odkurzacz biurowy doskonale sprawdzi się do codziennego sprzątania biur, pokoi hotelowych, a także małych restauracji i sklepów detalicznych. Viper DSU 15 wyposażony jest w tryb pracy ECO, który pozwala optymalizować zużywaną energię elektryczną, a także posiada wydajny filtr HEPA. Konstrukcja odkurzacza oparta jest na dużych kołach transportowych i obrotowych kołach przednich ułatwiających transport urządzenia oraz jego pracę.

Wyłącznik główny może być obsługiwany zarówno stopą, jak i ręką, co zwiększa komfort obsługi, a wydajny silnik o mocy 880 W gwarantuje wysoką efektywność sprzątania. Odkurzacz biurowy Viper DSU 15 HEPA opatrzony jest klasą energetyczną C, klasą skuteczności odkurzania dywanów E i klasą skuteczności odkurzania podłóg twardych D. 15-litrowy zbiornik ogranicza konieczność opróżniania, a 10-metrowy przewód ułatwia sprzątanie z dala od dostępu do gniazdka.

Szorowarka jednotarczowa Viper DS 350

Szorowarka jednotarczowa Viper DS 350 to profesjonalna maszyna czyszcząca do efektywnego czyszczenia twardych nawierzchni w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie świetnie sprawdzi się w hotelach, barach, restauracjach, obiektach publicznych, handlowych oraz w szpitalach i halach produkcyjnych. Szorowarka wyposażona jest w zbiornik, trzymak padów oraz szczotkę, a także może być doposażona w wytwornicę piany i zestaw odpylający.

Szorowarka Viper DS 350 generuje moc na poziomie 1500-1800 W przy napięciu znamionowym 220-240 V. Urządzenie posiada regulowany uchwyt, 10-metrowy przewód, a także klasę zabezpieczenia IPX4. Szorowarka umożliwia pracę w dwóch prędkościach: 175 obr./min i 350 obr./min, zachowując tym samym wysoką efektywność czyszczenia. Maszyna wyposażona jest w system Soft Start ułatwiający uruchamianie.

Automat szorująco-zbierający Viper AS 510/20 C

Kompaktowy i łatwy w obsłudze automat szorująco-zbierający Viper AS 510/20 C to najlepszy wybór do kompleksowego czyszczenia nawierzchni w dużych centrach handlowych oraz innych obiektach budowlanych. Dzięki wysokiej efektywności czyszczenia oraz pojemnemu zbiornikowi na wodę czystą (50 l) i brudną (50 l), urządzenie gwarantuje niezwykle szybkie i wydajne sprzątanie. Automat waży 74 kg bez płynów, a jego ciężar ładowności wynosi 124 kg. Producent wyposażył go w silnik ssący o mocy 400 W oraz w silnik szczotki o mocy 750 W. Automat generuje 72 dB(A) ciśnienia akustycznego i gwarantuje wydajność do 2100 m2/h. Szczotka rozpędza się do 160 obr./min, a jej nacisk na nawierzchnię wynosi 38 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *