Kupujemy mieszkanie na wynajem w Krakowie

W czasach, kiedy lokaty bankowe są tak nisko oprocentowane, że oszczędności pożera inflacja, inwestorzy szukają innych sposobów na ulokowanie swoich środków finansowych. Złoto jest obecnie niezwykle drogie, obligacje skarbowe przyniosą zyski dopiero po kilku latach, a nawet dziesięcioleciach, a tymczasem dobre mieszkania w centrum stolicy Małopolski mogą przynieść zyski z wynajmu w każdym miesiącu.

Cechy idealnego mieszkania na wynajem

Profil potencjalnego lokatora zmienił się i nie każde mieszkanie szybko znajdzie potencjalnych mieszkańców. Żeby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i dyktować cenę najmu, trzeba wybrać nieruchomość w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z szybkim dojazdem do pracy lub na zakupy. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o średniej powierzchni, z jedną lub dwiema sypialniami, na nowym osiedlu, z zagwarantowanym miejscem postojowym, czy to przed budynkiem, czy w garażu podziemnym. Nowoczesne budownictwo wielokondygnacyjne z różnymi udogodnieniami, na przykład z windą, dobrze doświetlone pomieszczenia, przestronne balkony czy tarasy to kolejne priorytety młodych mieszkańców Krakowa, którzy są dobrymi lokatorami. Najbardziej stabilne dochody przynoszą osoby młode, pracujące oraz rodziny, którym zależy na długoterminowym wynajmie.

Walory Prądnika Czerwonego

Nie bez znaczenia w Krakowie jest położenie mieszkania. Dzielnicą, która cieszy się dużym powodzeniem, jest zdecydowanie Prądnik Czerwony. To obszar Krakowa nieopodal ścisłego centrum. Nie brakuje tutaj parków, skwerów, punktów usługowych i małych sklepików. Jest też centrum handlowe Serenada, Park Wodny z masą atrakcji dla całej rodziny czy Multikino. Dzielnica umożliwia dogodny dojazd do innych części miasta, gwarantuje dostęp do szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, barów i restauracji, jest też wybierana przez polskie i światowe firmy, jako miejsce, gdzie warto otworzyć swoje biuro. Stąd też wielu mieszkańców Prądnika Czerwonego pracuje właściwie na miejscu, w tutejszych biurowcach.

Mieszkania na sprzedaż

To ostatnia szansa, by właśnie w sercu samego Prądnika Czerwonego kupić mieszkanie na wynajem. Właśnie trwa sprzedaż nowoczesnych mieszkań o różnych powierzchniach i wielu udogodnieniach w budynkach dewelopera Super Krak S.A. Zakończył się trzeci etap budowy APARTAMENTÓW KASKADA https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Osiedle spełnia wszelkie kryteria potencjalnych lokatorów zainteresowanych wynajęciem nieruchomości mieszkalnej w modnej dzielnicy Krakowa. Osiedle to jest ostatnią inwestycją mieszkaniową objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w obrębie ulic Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *