Baterie wannowe, które przyciągają wzrok!

Pomimo sporej popularności kabin prysznicowych, wanny wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to właśnie one są namiastką domowego SPA, pozwalają na relaks, odprężenie po ciężkim dniu, a także prezentują się dobrze w praktycznie każdym wnętrzu. Za komfort użytkowania wanny odpowiedzialna jest nie tylko jej wielkość, materiał z jakiego została wykonana czy kształt, ale także i bateria wannowa, która jest montowana w jej pobliżu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które baterie wannowe cieszą się największym zainteresowaniem w sklepie lazienkiabc.pl – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem. Zapraszamy!

Bateria wannowa Deante Alpinia BGA 010M

bateria wannowa deante alpinia bga 010m

Jedną z częściej wybieranych jest bateria wannowa Deante Alpinia. Model ten ze względu na swoją estetykę wybierany jest do aranżacji klasycznych, chociaż sprawdzi się także w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych. Bateria posiada klasyczny kształt, wykończona jest w kolorze chrom błyszczący. Za wyborem tego modelu przemawiają jednak nie tylko względy estetyczne, ale także i dobre parametry techniczne.

Bateria wannowa Deante Alpinia wyposażona jest w ceramiczną głowicę, a także aerator umieszczony na końcu wylewki. To właśnie dzięki tej niepozornej części wypływająca woda jest napowietrzana, perlista, przyjemna w kontakcie ze skórą, posiada też większą objętość, dzięki czemu zużywa się jej mniej. Ta bateria wannowa w ofercie sklepu lazienkiabc.pl dostepna jest w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.

Bateria wannowa 4-otworowa Omnires Y złota Y1233GL

bateria wannowa 4 otworowa omnires y zlota y1233gl

Złote baterie od momentu pojawienia się na rynku, cieszą się dużą popularnością. Złota armatura z pewnością wyróżnia się zupełnie inną jakością wykonania, niz pierwsze modele. Chociaż większość osób decyduje się na zakup baterii złotych przede wszystkim ze względu na ich estetykę, to parametry jakościowe są także niezwykle ważne. W ofercie sklepu lazienkiabc.pl znajduje się szeroki wybor złotych baterii wannowych, chociaż jednymi z najczęściej wybieranych są baterie wannowe 4-otworowe Omnires Y.

Modele te ze względu na swoją estetykę sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach utrzymanych w stylistyce glamour, ale także w we wnętrzach nowoczesnych czy klasycznych. Baterie wannowe 4-otworowe Omnires Y posiadają wąż w osłonie mosiężnej. Inne parametry sprawiają, że model ten jest niezwykle trwały i wytrzymały.

Bateria wannowa wolnostojąca Omnires Y

bateria wannowa 4 otworowa omnires y złota

Baterie wannowe wciąż są modelami, które wybierane są najrzadziej. Trzeba przyznać, że sam ich montaż jest dosyć problematyczny i powinien być zaplanowany dużo wcześniej, ponieważ zazwyczaj jest związany z przesunięciem instalacji hydraulicznej. Z drugiej jednak strony, żaden inny model baterii wannowej nie wygląda tak efektownie. Bateria wannowa wolnostojąca może być jedyną dekoracją wnętrza w jakim się znajdzie.

Bateria wannowa wolnostojąca Omnires Y należy do jednych z popularniejszych, jakie obecnie znajdują się na rynku. Model posiada specjalną powłokę PVD, dzięki której jego powierzchnia jest trwała, niezwykle gładka i odporna na wiele czynników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *