Maszyny czyszczące Viper dla najbardziej wymagających

Viper to producent specjalistycznych maszyn czyszczących znajdujących zastosowanie w sprzątaniu biur, magazynów, lokali usługowych czy obiektów handlowych i przemysłowych. Odkurzacze, szorowarki, polerki czy zamiatarki Viper łączą doskonałe parametry techniczne i wysoki komfort obsługi, jednocześnie zapewniając operatorowi znaczną wydajność sprzątania.

Przegląd profesjonalnego sprzętu czyszczącego Viper

Urządzenia marki Viper z łatwością radzą sobie z kompleksowym sprzątaniem wszystkich rodzajów nawierzchni – drewnianych parkietów, paneli podłogowych, posadzek epoksydowych i betonowych, dywanów, a także wykładzin PCV. Rozbudowany asortyment firmy umożliwia efektywne sprzątanie na sucho i mokro, a także zamiatanie i polerowanie. Sprawdź przegląd sprzętu czyszczącego marki Viper.

Odkurzacz biurowy Viper DSU 15 HEPA

Ten kompaktowy, mobilny i wydajny odkurzacz biurowy doskonale sprawdzi się do codziennego sprzątania biur, pokoi hotelowych, a także małych restauracji i sklepów detalicznych. Viper DSU 15 wyposażony jest w tryb pracy ECO, który pozwala optymalizować zużywaną energię elektryczną, a także posiada wydajny filtr HEPA. Konstrukcja odkurzacza oparta jest na dużych kołach transportowych i obrotowych kołach przednich ułatwiających transport urządzenia oraz jego pracę.

Wyłącznik główny może być obsługiwany zarówno stopą, jak i ręką, co zwiększa komfort obsługi, a wydajny silnik o mocy 880 W gwarantuje wysoką efektywność sprzątania. Odkurzacz biurowy Viper DSU 15 HEPA opatrzony jest klasą energetyczną C, klasą skuteczności odkurzania dywanów E i klasą skuteczności odkurzania podłóg twardych D. 15-litrowy zbiornik ogranicza konieczność opróżniania, a 10-metrowy przewód ułatwia sprzątanie z dala od dostępu do gniazdka.

Szorowarka jednotarczowa Viper DS 350

Szorowarka jednotarczowa Viper DS 350 to profesjonalna maszyna czyszcząca do efektywnego czyszczenia twardych nawierzchni w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie świetnie sprawdzi się w hotelach, barach, restauracjach, obiektach publicznych, handlowych oraz w szpitalach i halach produkcyjnych. Szorowarka wyposażona jest w zbiornik, trzymak padów oraz szczotkę, a także może być doposażona w wytwornicę piany i zestaw odpylający.

Szorowarka Viper DS 350 generuje moc na poziomie 1500-1800 W przy napięciu znamionowym 220-240 V. Urządzenie posiada regulowany uchwyt, 10-metrowy przewód, a także klasę zabezpieczenia IPX4. Szorowarka umożliwia pracę w dwóch prędkościach: 175 obr./min i 350 obr./min, zachowując tym samym wysoką efektywność czyszczenia. Maszyna wyposażona jest w system Soft Start ułatwiający uruchamianie.

Automat szorująco-zbierający Viper AS 510/20 C

Kompaktowy i łatwy w obsłudze automat szorująco-zbierający Viper AS 510/20 C to najlepszy wybór do kompleksowego czyszczenia nawierzchni w dużych centrach handlowych oraz innych obiektach budowlanych. Dzięki wysokiej efektywności czyszczenia oraz pojemnemu zbiornikowi na wodę czystą (50 l) i brudną (50 l), urządzenie gwarantuje niezwykle szybkie i wydajne sprzątanie. Automat waży 74 kg bez płynów, a jego ciężar ładowności wynosi 124 kg. Producent wyposażył go w silnik ssący o mocy 400 W oraz w silnik szczotki o mocy 750 W. Automat generuje 72 dB(A) ciśnienia akustycznego i gwarantuje wydajność do 2100 m2/h. Szczotka rozpędza się do 160 obr./min, a jej nacisk na nawierzchnię wynosi 38 kg.

Maszyny czyszczące Viper dla najbardziej wymagających
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *